Wakacje w bibliotece

Od 19 do 30 sierpnia 2019 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach zaprasza dzieci i młodzież do udziału w akcji pt. "Wakacje w bibliotece". To kontynuacja przedsięwzięć organizowanych przez Bibliotekę z myślą o dzieciach. To im poprzez zabawę, w której wykorzystujemy nowoczesne narzędzia edukacyjne, przekazujemy wiedzę.

Pomysł, który zainicjowaliśmy przed rokiem okazał się ciekawy i intrygujący, co często w rozmowach wielokrotnie podkreślali rodzice. U podstawy, co zrozumiałe, jest książka jako źródło wiedzy. Idąc tym tropem postanowiliśmy zaprezentować najciekawsze miejsca w Polsce. Wierzymy, że nasze zajęcia zainteresują dzieciaki wzbudzając nutkę ciekawości.

Co trzeba zrobić, by uczestniczyć w zajęciach? Wystarczy mieć 6 lat lub więcej, następnie wypełnić ankietę, która jest dostępna w Oddziale dla dzieci.