Marzena Sztuka w naszej bibliotece

Wczoraj, 12 kwietnia 2018 r., miało miejsce niebywałe wydarzenie. Naszą bibliotekę odwiedziła znana aktorka teatralna i filmowa, a także wokalistka. Szerszemu gronu publiczności najbardziej znana z serialu "Świat według Kiepskich" emitowanego na antenie POLSATU od prawie 20 lat, który, jak powiedziała nam pani Marzena, "... jest najdłużej nagrywanym sitcomem na świecie, dłuższym nawet od <<Bundych>>". O talencie pani Marzeny świadczy przede wszystkim bogate doświadczenie teatralne na oraz otrzymany w sierpniu 2014 roku „Kryształowy Granat” dla najkomiczniejszej aktorki sezonu 2013/2014 na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu.

Na spotkaniu pani Marzena ujęła publiczność niesamowitym ciepłem, bliskością, charakterem i wokalem. Jej chęć nawiązania kontaktu z widzem była niezwykła i tak miła, iż prawie od pierwszych minut spotkania widzowie zasypywali panią Marzenę pytaniami. Nasz gość bez ogródek opowiadał o swoim życiu prywatnym i zawodowym sypiąc anegdotami jak z rękawa.

Na koniec spotkania rozlosowano oczywiście pamiątkowe upominki dla widzów. Później był czas na zdobycie autografu, zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia i rozmowy przy kawie i słodkim poczęstunku.