Cała Polska Czyta Dzieciom

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Fundacja BRE Banku wspaniałomyślnie ufundowała kolekcje książek "Cała Polska czyta dzieciom" dla 200 placówek aktywnie współpracujących z Fundacją w ramach kampanii czytania dzieciom. Dziękujemy Państwu za owocną współpracę i gratulujemy otrzymania kolekcji! Łączymy pozdrowienia i życzenia miłej lektury.

Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie dziękuje Darczyńcy za ufundowanie tak pięknej kolekcji.

Ponadto miło nam jest poinformować naszych czytelników, iż Biblioteka znalazła się w gronie laureatów konkursu na najlepiej przeprowadzony VII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom za co została nagrodzona Medalem. Jest to już 3 tak wielkie wyróżnienie dla naszej działalności. Serdecznie dziękujemy kapitule za docenienie Naszej pracy na rzecz Kampanii.

Koordynatorem Kampanii w MBP w Gryficach jest pani Zofia Czasnowicz - Dyrektor MBP w Gryficach

Współpraca: Anna Burda i Bożena Oszuścik z Oddziału dla dzieci MBP w Gryficach.