Ferie w Bibliotece

Od poniedziałku  19 stycznia w Oddziale dla Dzieci było gwarno i wesoło. Ferie rozpoczęto rozgrywkami szachowymi pod okiem pana Kazimierza Łaszewskiego. Potem dzieci z zapałem przystąpiły do wykonania laurek z okazji zbliżającego się "Dnia Babci i Dziadka".

We wtorek udaliśmy się z dziećmi do Radia VOX FM na nagranie życzeń dla seniorów. Po zajęciach plastycznych dzieci dalej starannie przygotowywały się do przyjęcia w progach biblioteki babci i dziadków.  W tym dniu odbyło się także spotkanie z mł. asp. Edytą Klepczyńską na temat bezpiecznych ferii.

W czwartek odbyło się spotkanie z Prezesem Polskiego Związków  Filatelistów Koła Nr 3 Gryfice - Miasto panem Witoldem Koziorowskim, który chce zorganizować dla dzieci kółko filatelistyczne. W każdej wolnej chwili dzieci korzystają z gier planszowych i słuchają głośnego czytania. Starają się sprostać zadaniu konkursowemu tj. wykonać pracę plastyczną na temat "Postać ze znanej bajki".