Zapraszamy do korzystania z platformy ebooków Legimi i iBUK Libra

Krzysztof Kowalewski i Julisz Ćwieluch w MBP Gryfice

W czwartek, 13 października, mieliśmy przyjemność gościć Krzysztofa Kowalewskiego, wybitnego aktora teatralnego, filmowego, telewizyjnego, radiowego, który przybył do nas wraz z filmoznawcą, Juliuszem Ćwieluchem, obecnie redaktorem „Polityki”.

Obaj Panowie przy udziale publiczności odbyli ciekawą, momentami sentymentalną, rozmowę o życiu i karierze pana Krzysztofa. Rozmowa ta była wstępem do książki „Taka zabawna historia”, którą obaj panowie wspólnie stworzyli. Dialog pełen był wspomnień, zabawnych anegdot, a momentami nieco melancholijny

Pan Juliusz pytał, a pan Krzysztof opowiadał o czasach, w których się wychował, o dorastaniu pełnym przeróżnych, nie zawsze szczęśliwych, zdarzeń i drodze jaką przebył w trakcie całej swojej kariery. Przybliżył nam także kulisy kilku ze swych licznych ról. Była to naprawdę szczera i niezapomniana rozmowa.

Po spotkaniu, przy kawie i słodkim poczęstunku publiczność mogła w kuluarach porozmawiać z autorami i zdobyć autograf.