Zapraszamy do korzystania z platformy ebooków Legimi i iBUK Libra

Wiktor Zborowski przeczytał "Mistrza i Małgorzatę"

W piątek, 13 października br., w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach gościł znany z ekranów kina i telewizji Wiktor Zborowski, który przyjechał do Gryfic na zaproszenie biblioteki. Tym razem jednak pan Wiktor nie przybył, aby opowiadać o swojej karierze, ale żeby zaprezentować czytelnikom obszerne fragmenty powieści Michaiła Bułhakowa „Mistrz i Małgorzata".

Niewątpliwie był to wieczór, który na bardzo długo zapadnie mi w pamięci – powiedział pan Tomasz, który specjalnie na spotkanie z aktorem przyjechał do Gryfic aż z Koszalina. Jestem bardzo zaskoczony, chociaż znam książkę i audiobook, który nagrał pan Wiktor. Przyznaję jednak, że usłyszeć to na żywo to zupełnie inne przeżycie, głębsze. Doskonała dykcja oraz atmosfera, jaka tu dziś panowała doskonale wkomponowała się w zorganizowany wieczór. Mam nadzieję także, że biblioteka będzie kontynuować spotkania z mistrzami słowa, które jesienią wybrzmiewają jeszcze cudowniej.

Cóż nic dodać, nic ująć. Wieczór pełen skupienia i niesamowitych emocji, jakie towarzyszyły słuchaczom już za nami. Jak informuje dyrektor biblioteki Przemysław Kubalica to jeszcze nie koniec pozytywnych wibracji, jakie przygotowała biblioteka w bieżącym roku. Szczegóły poznacie już wkrótce.