Ramona Rey i Tomek Skierczyński - koncert w bibliotece

Pełen pięknych dźwięków i niesamowitych emocji był piątkowy /24.10.17/ koncert, którego byliśmy świadkami w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gryficach. Bezsprzecznie ogromny wpływ na to mieli nasi goście, którzy przyjęli nasze zaproszenie: znana w Polsce, a pochodzącą z Gryfic, piosenkarka Ramona Rey, której na scenie towarzyszył Tomek Skierczyński - frontman grupy Time To Express.

Po raz kolejny okazało się, że biblioteka to nie tylko dobre miejsce na spektakl teatralny, spotkanie z aktorem czy pisarzem. Biblioteka to także doskonałe miejsce na organizację koncertu, który - jak sądzimy - na długo zostanie w pamięci, nie tylko naszej. By jednak móc czasami przypomnieć sobie emocje, jakie towarzyszyły temu wydarzeniu zapraszamy do obejrzenia galerii fotografii.