Biblioteczna "Domówka" Soni Bohosiewicz

W poniedziałek, 8 kwietnia, na bibliotecznej scenie mogliśmy zobaczyć w koncercie komediowym - komedii koncertowej Sonię Bohosiewicz. W trakcie tego wyjątkowego spektaklu, którego autorką jest nasz gość usłyszeliśmy m.in. przeboje PRL-u, popijaliśmy "dolewkę" i smakowaliśmy "murzynka" z prodiża, którego zapach rozchodził się po sali w czasie spektaklu, gdyż robiony był, z udziałem mężów z publiczności, w czasie spotkania. "Domówka”, bo taką nazwę nosi program to przezabawna, pełna anegdot i wzruszeń, osobista podróż Soni Bohosiewicz do czasów minionej epoki.

W czasie trwania można były wysłuchać m.in. takich przebojów, jak: "W moim magicznym domku", "Małgośka", "Jesteś lekiem na całe zło" czy "Józek, nie daruję ci tej nocy". Show Soni Bohosiewicz to połączenie spektaklu, stand-upu, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności, który rozbawił widzów do łez i nagrodzony został gromki brawami.