Igor Tuleya odwiedził Bibliotekę

Igor Tuleya był sędzią w Sądzie Rejonowym w Nowym Dworze Mazowiecki, później objął stanowisko sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie i był rzecznikiem prasowym tego sądu. Krytykował zmiany w sądownictwie. Do Gryfic przyjechał na zaproszenie mieszkańców, którzy chcieli się z nim spotkać i porozmawiać na ciekawiące ich tematy. Sam Igor Tuleya dał się poznać na spotkaniu jako człowiek z dużym dystansem do samego siebie i ogromną wiedzą w swojej dziedzinie prawa, co przejawia się także w literaturze prawa, gdyż - jak sam przyznał z uśmiechem - "zdarzyło mi się coś napisać".

Na spotkaniu nie zabrakło mieszkańców, którzy chcieli, aby pan Igor pomógł im rozwiązać ich problemy, a także tych, którzy chcieli z nim podyskutować o zmianach w prawie. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze, a tuż po nim można było z panem Igorem porozmawiać na osobności przy kawie i słodkim poczęstunku.