Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Załuskiego w Gryficach

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Załuskiego w Gryficach

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Załuskiego w Gryficach

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Załuskiego w Gryficach

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Załuskiego w Gryficach

Dyplom dla MBP Gryfice - Cała Polska czyta dzieciom

 

 Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach, a szczególnie Oddział dla dzieci, po raz 11 włączyła się w ogólnopolską kampanię społeczną Cała Polska czyta dzieciom i otrzymała Wyróżnienie w Konkursie na najlepiej przeprowadzona kampanię w roku szkolnym 2011/2012. Uzyskany Dyplom Uznania znajdzie dostojne miejsce pośród 2 Medali, Statuetki i 2 Superstatuetek, które do tej pory zgromadziła Biblioteka plasując się w gronie laureatów poprzednich edycji Konkursu.

Słowa uznania i gratulacje na ręce pracowników oddziału: Anny Burda i Bożeny Oszuścik złożyłaDyrektor MBP w Gryficach, a za razem Koordynator X-lecia kampanii - Zofia Czasnowicz. 

 

MBP w Gryficach ''Biblioteką Roku 2011''Dnia 22 marca 2012 r. jury konkursu „Biblioteka Roku”, spośród 16 nominowanych bibliotek publicznych województwa zachodniopomorskiego, w kategorii „najlepsza biblioteka w miejscowościach powyżej 15 tys. mieszkańców” przyznało tytuł „Biblioteka Roku 2011” dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach.

Tytuł Kordynator 10-lecia dla Zofii CzasnowiczSzanowna Pani Zofio Czasnowicz

W imieniu Zarządu Fundacji "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom" z radością informuję, że w uznaniu zasług dla kampanii czytania znalazła się Pani w gronie osób uhonorowanych tytułem Koordynatora 10-lecia kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom".

W wyrazami szacunku

Irena Koźmińska - Prezes Fundacji ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom.

Oficjalne nadanie tytułu nastąpiło 26 marca 2012 r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, gdzie odbył się Jubileuszowy X Finał kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom“ zorganizowany przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” we współpracy z Narodowym Centrum Kultury pod honorowym patronatem Pani Anny Komorowskiej, Małżonki Prezydenta RP, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Pana Bogdana Zdrojewskiego i Rzecznika Praw Dziecka, Pana Marka Michalaka.


Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski wręcza nagrodę Zofii Czasnowicz
 Najaktywniejsi Koordynatorzy 10-lecia kampanii "Cała Polska czyta dzieciom"

Certyfikat UNICEFMiejska Biblioteka Publiczna w Gryficach otrzymała Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki za udział w ogólnopolskiej kampanii „Wszystkie Kolory Świata”, zorganizowanej przez UNICEF Polska. Do współpracy zaproszono uczniów gryfickich szkół podstawowych. Ogółem w akcję zaangażowało się około 85 osób, a kwota uzyskana ze sprzedaży maskotek wyniosła 245,00 złotych. Gryfickie dzieci bardzo się cieszą, że mogły przyczynić się, chociaż w niewielkim stopniu, do zwiększenia funduszu na rzecz dzieci w Sierra Leone.

 

Podziękowanie od Burmistrza GryficMiejska Biblioteka Publiczna w Gryficach otrzymała podziękowanie od Burmistrza Gryfic za promocję czytelnictwa w 2010 r.

II Superstatuetka dla Biblioteki


Z entuzjazmem informujemy, iż Nasza Biblioteka znalazła się w gronie Laureatów Konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną "Cała Polska czyta dzieciom" w roku szkolnym 2009/2010 i zdobyła Superstatuetkę. Jest to największe wyróżnienie Fundacji ABCXXI, a Naszej Bibliotece, już po raz drugi, przypadł w udziale tak wielki zaszczyt. W tym roku Komisja konkursowa przyznała 9 Superstatuetek, 6 Statuetek i 10 Medali.Wręczanie nagród odbyło się 1 lutego w Teatrze Żydowskim w Warszawie podczas IX Finału kampanii społecznej.
Akceptuj pliki cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information