Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Załuskiego w Gryficach

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Załuskiego w Gryficach

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Załuskiego w Gryficach

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Załuskiego w Gryficach

Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Załuskiego w Gryficach

Dyplom dla MBP Gryfice - Cała Polska czyta dzieciom

 

 Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach, a szczególnie Oddział dla dzieci, po raz 11 włączyła się w ogólnopolską kampanię społeczną Cała Polska czyta dzieciom i otrzymała Wyróżnienie w Konkursie na najlepiej przeprowadzona kampanię w roku szkolnym 2011/2012. Uzyskany Dyplom Uznania znajdzie dostojne miejsce pośród 2 Medali, Statuetki i 2 Superstatuetek, które do tej pory zgromadziła Biblioteka plasując się w gronie laureatów poprzednich edycji Konkursu.

Słowa uznania i gratulacje na ręce pracowników oddziału: Anny Burda i Bożeny Oszuścik złożyłaDyrektor MBP w Gryficach, a za razem Koordynator X-lecia kampanii - Zofia Czasnowicz. 

 

MBP w Gryficach ''Biblioteką Roku 2011''Dnia 22 marca 2012 r. jury konkursu „Biblioteka Roku”, spośród 16 nominowanych bibliotek publicznych województwa zachodniopomorskiego, w kategorii „najlepsza biblioteka w miejscowościach powyżej 15 tys. mieszkańców” przyznało tytuł „Biblioteka Roku 2011” dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach.

Tytuł Kordynator 10-lecia dla Zofii CzasnowiczSzanowna Pani Zofio Czasnowicz

W imieniu Zarządu Fundacji "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom" z radością informuję, że w uznaniu zasług dla kampanii czytania znalazła się Pani w gronie osób uhonorowanych tytułem Koordynatora 10-lecia kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom".

W wyrazami szacunku

Irena Koźmińska - Prezes Fundacji ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom.

Oficjalne nadanie tytułu nastąpiło 26 marca 2012 r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie, gdzie odbył się Jubileuszowy X Finał kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom“ zorganizowany przez Fundację „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” we współpracy z Narodowym Centrum Kultury pod honorowym patronatem Pani Anny Komorowskiej, Małżonki Prezydenta RP, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Pana Bogdana Zdrojewskiego i Rzecznika Praw Dziecka, Pana Marka Michalaka.


Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski wręcza nagrodę Zofii Czasnowicz
 Najaktywniejsi Koordynatorzy 10-lecia kampanii "Cała Polska czyta dzieciom"

Certyfikat UNICEFMiejska Biblioteka Publiczna w Gryficach otrzymała Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki za udział w ogólnopolskiej kampanii „Wszystkie Kolory Świata”, zorganizowanej przez UNICEF Polska. Do współpracy zaproszono uczniów gryfickich szkół podstawowych. Ogółem w akcję zaangażowało się około 85 osób, a kwota uzyskana ze sprzedaży maskotek wyniosła 245,00 złotych. Gryfickie dzieci bardzo się cieszą, że mogły przyczynić się, chociaż w niewielkim stopniu, do zwiększenia funduszu na rzecz dzieci w Sierra Leone.

 

Podziękowanie od Burmistrza GryficMiejska Biblioteka Publiczna w Gryficach otrzymała podziękowanie od Burmistrza Gryfic za promocję czytelnictwa w 2010 r.

II Superstatuetka dla Biblioteki


Z entuzjazmem informujemy, iż Nasza Biblioteka znalazła się w gronie Laureatów Konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię społeczną "Cała Polska czyta dzieciom" w roku szkolnym 2009/2010 i zdobyła Superstatuetkę. Jest to największe wyróżnienie Fundacji ABCXXI, a Naszej Bibliotece, już po raz drugi, przypadł w udziale tak wielki zaszczyt. W tym roku Komisja konkursowa przyznała 9 Superstatuetek, 6 Statuetek i 10 Medali.Wręczanie nagród odbyło się 1 lutego w Teatrze Żydowskim w Warszawie podczas IX Finału kampanii społecznej.
Nowe nr telefonów:

MBP Gryfice

887 337 555

887 338 555

Filia Górzyca

798 981 317

Filia Ościęcin

798 655 990

Filia Trzygłów

798 981 380

Wynajem sal

Lista gości

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Użytkowników:
2
Artykułów:
581
Odsłon artykułów:
1639046
Akceptuj pliki cookies na tej stronie

EU Cookie Directive Module Information