Spotkanie z Krzysztofem Skibą

20 listopada Miejska Biblioteka Publiczna w Gryficach była organizatorem kolejnego spotkania z cyklu „Spotkajmy się w bibliotece na kawie. Tym razem gościem był Krzysztof SKIBA - znany po prostu jako SKIBA - muzyk, tekściarz, artysta rozrywkowy, felietonista, autor happeningów, można było by tak wymieniać jeszcze długo.

Skiba przyjechał z promocją swojej najnowszej książki pt. „KOMISARIAT NASZYM DOMEM – POMARAŃCZOWA HISTORIA”.  Jest to opowieść o happeningach z czasów PRL, które stwarzały możliwości swobodnego wyrażania myśli w konwencji surrealistycznej, będące jednocześnie formą prowokacji artystycznej i politycznej.

Poniżej przedstawiamy fotogalerię, i już dziś zapraszamy na nasze następne spotkania.

Serdeczne podziękowania dla Chilli Studio za udostępnienie profesjonalnego sprzętu fotograficznego.